telefon: 508111902, 792011023, mail: sklep@krasnalorto.pl
Sklep internetowy wyłącznie z obuwiem profilaktyczno - ortopedycznym, w tym obuwie pod wkładki ortopedyczne.
Tylko polscy producenci, obuwie ze skór naturalnych, obuwie atestowane.
O nas
Miło nam, że odwiedziłeś naszą stronę.

Chętnie zaprezentujemy, kim jesteśmy, czym się zajmujemy, co nas pasjonuje i do czego dążymy…

Działalność naszą rozpoczęliśmy w 2004r. będąc wówczas młodymi rodzicami i mając na względzie dobro i zdrowie naszych dzieci, zainteresowaliśmy się tematem dobrego obuwia dla dzieci.

Z biegiem lat, wyselekcjonowaliśmy w naszej ofercie produkty, które najlepiej się sprawdziły, które nasi Klienci chwalili i po które wracali, nie ulegając trendowi „bylejakości” na rzecz ceny. Tylko z takimi producentami współpracujemy. Ważne dla nas jest także to, że naszymi partnerami są nasi POLSCY PRODUCENCI. Uważamy bowiem, że nasza tradycja w tej branży jest tak bogata, że warto ją wspierać. Dobre – bo polskie!

Dziękujemy też Wam – kochani – za wszystkie cenne uwagi, spostrzeżenia, sugestie – wszystkie bierzemy pod uwagę.

Zadowolenie rodziców i uśmiech dziecka to dla nas priorytet. Ogromną satysfakcję daje nam sama świadomość i pewność, że proponujemy bardzo dobrej jakości produkty, które dzieciom mają przede wszystkim służyć, zapewnić komfort oraz dbać o walory zdrowotne. 

Bardzo mocno zainteresowała nas tematyka profilaktyki dotyczącej stópek dziecięcych
, a także zaopatrzenia ortopedycznego dla dzieci.
W tej chwili stało się to naszą pasją. Nasz zespół to m. in. fizjoterapeuci i specjalisci z dpowiednim przygotowaniem, którzy posiadają kwalifikacje w zakresie metod badań i oceny kończyn dolnych oraz doboru odpowiedniego obuwia i wkładek ortopedycznych zgodnie z najnowszymi standardami. Współpracujemy z szerokim gronem fizjoterapeutów, rehabilitantów i podologów. Bierzemy udział w szkoleniach, uzyskując kolejne certyfikaty i zaświadczenia potwierdzające naszą wysoką fachowość.
Nasz zespół  i działania w zakresie profilaktyki deformacji stóp dzieci oraz popularyzacja idei ZDROWA STOPA zostały docenione przez Instytut Przemysłu Skórzanego w Łodzi oddział w Krakowie, co stanowi dla nas bardzo zaszczytne wyróżnienie:

                                                                       

W naszych sklepach wprowadziliśmy w 2011 roku nowy standard usług: badania podologiczne stóp dzieci oraz zaopatrzenie zewnętrzne w postaci indywidualnie wykonywanych i gotowych wkładek ortopedycznych.

W 2015 roku ofertę poszerzyliśmy o komputerową diagnozę urządzeniem do badań statycznych oraz dynamicznych, a także badania systemem Videografii 2D do analizy postawy ciała.

Korzystając z usług w naszym sklepie możecie się dowiedzieć o wszystkich zagadnieniach dotyczących profilaktyki stóp, omówić niepokojące Was objawy, wady stop, poznać sposoby ich leczenia. Personel sklepu poradzi w zakresie doboru odpowiedniego obuwia dla stópek zdrowych i tych z dysfunkcjami.

Zapraszamy na badania podologiczne do naszych specjalistów w Toruniu i Bydgoszczy lub zachęcamy do kontaktu mailowego także w zakresie porad fizjoterapeutycznych, podologicznych  i doboru właściwego obuwia lub wkładeksklep@krasnalorto.pl

 

                          

 

Dążymy obecnie do ciągłego rozszerzania naszej oferty, aby nasi Klienci uzyskali u nas produkty zgodnie z najnowszymi trendami o najwyższej jakości w Polsce i na świecie.

Dbamy o dziecięce stópki.

Chce otrzymywać informacje o promocjach i nowościach sklepu internetowego krasnalorto.pl
oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Centrum Obuwia Dziecięcego Krasnal Małgorzata Serocka z siedziba w Toruniu, dla celów związanych z subskrypcją Newslettera.
Powered by DIGITALSKY