telefon: 508111902, 792011023, mail: sklep@krasnalorto.pl
Sklep internetowy wyłącznie z obuwiem profilaktyczno - ortopedycznym, w tym obuwie pod wkładki ortopedyczne.
Tylko polscy producenci, obuwie ze skór naturalnych, obuwie atestowane.

DAWID 1043 G siwy pomarańcz

Zapytaj o ten produkt
E-mail:

Pytanie:

125
Rozmiar: 
Wkładka [cm]: 
Ilość:
Zamów przez telefon
Sprawdź rozmiar
profilaktyczno-ortopedyczny, obcas Thomasa, rzep  Obuwie profilaktyczno-ortopedyczne polskiej firmy DAWID, które ma atesty i status wyrobu medycznego. Obuwie to charakteryzuje mocno usztywniony zapiętek, od strony przyśrodkowej wydłużony aż do częsci śródstopia oraz cholewka sięgająca ponad kostkę.  Buty wykonane w całości ze skóry naturalnej wspomagają prawidłowe ustawienie stopy w stosunku do osi goleni. Obcas Thomasa wspomaga profilaktykę leczenia wad stopy oraz kolan.
Szeroki czubek zapewnia miejsce na prawidłowe ułożenie palców i swobodne poruszanie nimi. Zapięcie na trzy rzepy ułatwia wkładanie buta, szczególnie w przedszkolu lub szkole oraz pozwala łatwe na dopasowanie buta do stopy.
Poprzez zastosowanie antypoślizgowego tworzywa typu TR podeszwy butów są elastyczne i łatwo zginają się na linii stawów śródstopia.  Wewnątrz buta wkładka jest delikatnie profilowana.

Obuwie występuje w dwóch tęgościach :
G - wersja normalna (prezentowany model) 
F - wersja zwężona
Tęgość normalna odpowiednia jest dla dzieci, które mają stopki tęższe oraz standardowej szerokości, bądź z wysokim podbiciem.

Obuwie profilaktyczne polskiej firmy Dawid posiada certyfikat "Zdrowa stopa” przyznawany przez Instytut Przemysłu Skórzanego w Krakowie. Daje on gwarancje, że produkowane obuwie jest najlepiej dostosowane do kształtującej się stópki dziecka.


Chce otrzymywać informacje o promocjach i nowościach sklepu internetowego krasnalorto.pl
oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Centrum Obuwia Dziecięcego Krasnal Małgorzata Serocka z siedziba w Toruniu, dla celów związanych z subskrypcją Newslettera.
Powered by DIGITALSKY