telefon: 508111902, 792011023, mail: sklep@krasnalorto.pl
Sklep internetowy wyłącznie z obuwiem profilaktyczno - ortopedycznym, w tym obuwie pod wkładki ortopedyczne.
Tylko polscy producenci, obuwie ze skór naturalnych, obuwie atestowane.
Cena:
Do:
Od:
Rozmiar:
Od:
Do:
Producent:
  


Respektujemy prawa Klientów!


MEMO Monaco niebiesko granatowy

Zapytaj o ten produkt
E-mail:

Pytanie:

243
Rozmiar: 
Wkładka [cm]: 
20.90
Ilość:
Zamów przez telefon
Sprawdź rozmiar
Memo to polski produkt najwyższej jakości. Obuwie wykonane jest w klasycznym stylu z naturalnych materiałów przyjaznych stopie dziecka. Wierzch i wewnętrzna część buta wykonana jest z naturalnych, miękkich skór kozich, które dostosowują się do stopy i tym samym zwiększają komfort użytkowania. Obuwie posiada dobrze usztywniany zapiętek oraz obcas Thomasa.

Wysoki fason sandałów diagnostyczno-profilaktycznych przeznaczony jest dla dziewczynki w wieku przedszkolnym i szkolnym.  Posiada dwukolorową, elastyczną podeszwę diagnostyczna Memo. Nadaje się do noszenia jako obuwie zewnętrzne a także do przedszkola, szkoły czy domu. Obuwie przystosowane do wkładki ortopedycznej. Produkt uzyskał pozytywną opinię „Centrum Zdrowia Dziecka”. System Memo otrzymał nagrodę specjalną w kategorii Profilaktyka Zdrowotna podczas XIII Targów Sprzętu Rehabilitacyjnego oraz Sprzętu dla Osób Niepełnosprawnych. System Memo jest zarejestrowany w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych jako produkt medyczny.

 System Memo jest znany wśród lekarzy pediatrów i ortopedów. Polecany jest szczególnie w celu zapobiegania wadom jaki i korekcji istniejacych schorzeń.


Chce otrzymywać informacje o promocjach i nowościach sklepu internetowego krasnalorto.pl
oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Centrum Obuwia Dziecięcego Krasnal Małgorzata Serocka z siedziba w Toruniu, dla celów związanych z subskrypcją Newslettera.
Powered by DIGITALSKY